Сајам образовања у Крушевцу

Представници Високе пословне школе струковних студија из Лесковца: Драгана Илић, асистент; Љубица Јањић Бадули, асистент; Предраг Стаменковић, асистент и Саша Радојичић, референт за издавачку делатност, учествовали су на Сајму образовања, који је одржан у Хали спортова у Крушевцу. На сајму је био представљен велики број домаћих акредитованих високошколских институција. Том приликом представници ВПШСС из Лесковца…

Презентација писања бизнис плана у ПССС

У оквиру зимске школе за пољопривреднике презентациони тим Високе пословне школе струковних студија одржао је у Пољопривредној саветодовној и стручној служби Лесковац презентацију писања БИЗНИС ПЛАНА и најавио наставак сарадње са овом организацијом, а у циљу даље едукације и усавршавања пољопривредника.

Промоција Високе пословне школе струковних студија Лесковац

У оквиру пројекта Промоција Високе пословне школе струковних студија Лесковац одржана је презентација школе ученицима завршних разреда средњих стручних школа и гимназија, као и запосленима у општинским управама у Алексинцу, Сокобањи, Трстенику, Врњачкој Бањи, Јагодини, Параћину, Ћуприји, Врању, Бујановцу, Вучју и Лесковцу.