ОБАВЕШТЕЊЕ – Часови вежби из предмета Управљање ризиком у финансијском пословању и предмета Инвестициони менаџмент

Часови вежби из предмета Управљање ризиком у финансијском пословању и предмета Инвестициони менаџмент који су предвиђени за среду 19.06.2019. године и четвртак 20.06.2019. године одржаће се у уторак 18.06.2019. године по следећем распореду: Управљање ризиком у финансијском пословању од 8 часова у А3. Инвестициони менаџмент од 10 часова у А3.

Четрдесет међународних судија из области гастрономије гости ВПШЛЕ

Високу пословну школу Лесковац посетило је четрдесет међународних судија из области гастрономије из двадесетчетири земље. Посета је реализована у оквиру VI Међународног гастро шампионата који се одржава у Нишу, а на коме је Школа узела учешће како у организационом, тако и у такмичарском делу.

Професори са УСАМВ Универзитета у Клужу у посети ВПШЛЕ

Професори са УСАМВ Универзитета у Клужу (Румунија) у посети нашој школи у оквиру пројекта Еразмус+ КА107. Колегама смо представили резултате које је наша Школа остварила у претходном периоду и услове у којима наши студенти и наставници раде. Већ од следеће школске године студенти овог универзитета ће боравити у нашој школи, као и наши на УСАМВ…