Студентима који први пут слушају испите у зимском семестру школске 2020/2021. године испити су аутоматски пријављени.

Студенти ранијих генерација који немају е-индекс, испите пријављују на шалтеру студентске службе, а уплату врше НА НОВИ ТЕКУЋИ РАЧУН И ПОЗИВ НА БРОЈ.

Уписани студенти који имају е-индекс, а желе да пријаве испит из предмета који преносе у наредну годину, морају сами да пријаве испит преко е-индекса.

Студенти који су обновили годину, а имају налог за е-индекс, имају право да пријаве испите и из летњег семестра, а пријаву врше преко е-индекса.

Пријава испита вршиће се у периоду од 18.01. до 21.01.2021. године. НАКНАДНА ПРИЈАВА ИСПИТА У ОВОМ ИСПИТНОМ РОКУ НЕЋЕ БИТИ МОГУЋА.

Испитни рок траје од 28.01. до 19.02.2021. године.

Распоред полагања испита можете погледати овде.

НАПОМЕНА: Студенти који су заборавили своју лозинку исту могу сами опоравити (видео туторијал за опоравак лозинке можете погледати овде).