СВИ студенти који имају налог за е-индекс испите пријављују САМИ преко е-индекса (испити НИСУ аутоматски пријављени).

Студенти ранијих генерација који немају е-индекс, испите пријављују на шалтеру студентске службе.

Студенти који први пут слушају испите у летњем семестру школске 2019/2020. (буџетски и самофинансирајући), не плаћају пријаву испита, све остале испите буџетски студенти не плаћају, а самофинансирајући плаћају.

ВАЖНА НАПОМЕНА: СВИ студенти испите Пројектни менаџмент, Пословна логистика и Страни језик – Енглески 3 у туризму и угоститељству пријављују на шалтеру студентске службе или слањем попуњене пријаве на studentskasluzba@vpsle.edu.rs (пријаву коју студент пошаље мејлом, исту мора доставити служби пре почетка испита). Пријаву можете преузети овде. За наведене предмете студенти који су их први пут слушали у овој школској години НЕ ПЛАЋАЈУ НАКНАДУ за пријаву, док СВИ ОСТАЛИ СТУДЕНТИ ПЛАЋАЈУ и морају доставити уплатницу на шалтеру службе на дан испита.

Пријава испита вршиће се у периоду од 01.06. до 04.06.2020. године.

Испитни рок траје од 10.06. до 15.07.2020. године.

Распоред полагања испита можете погледати овде.

ЗБОГ ЦЕЛОКУПНЕ СИТУАЦИЈЕ И ПОТРЕБЕ ЗА ТАЧНИМ БРОЈЕМ СТУДЕНАТА КОЈИ ЋЕ ИЗАЋИ НА ИСПИТЕ, МОЛЕ СЕ СТУДЕНТИ ДА НЕ ПРИЈАВЉУЈУ ИСПИТЕ УКОЛИКО НЕ ПЛАНИРАЈУ ИЗЛАЗАК НА ИСТЕ. ТАКОЂЕ, ЗАКАСНЕЛА ПРИЈАВА ИСПИТА НЕЋЕ БИТИ МОГУЋА У ОВОМ ИСПИТНОМ РОКУ.