Браво за наше гастрономе, којима је због изузетних резултата постигнутим на међународном такмичењу данас приређен пријем од стране менаџмента школе! Тим студената студијског програма Менаџмент технологије хране и гастрономије који су чинили Милица Ђаковић, Лазар Ракић, Миљан Коцић и Спасоје Каличанин, под менторством проф. Цонић Момчила, проглашен је за најбољи јуниор тим на такмичењу земаља Југоисточне Европе, одржаном у Брашову, у Румунији.

Наши студенти освојили су 9 златних, 3 сребрне и 5 бронзаних медаља, а као посебно признање истичемо да је тим Високе пословне школе примљен у асоцијацију EURO-TOQUES, са седиштем у Паризу!

На овом престижном такмичењу гастронома у Румунији учешће је узело преко 500 такмичара како из земаља Југоисточне Европе, тако и из Израела, Палестине, Катара, Исланда, Русије, Белорусије, Филипина…

Поред наведених сјајних резултата тима наше школе, добијено је и велико признање од асоцијације Словачке „Aregala Slovakia, Cooks Without Borders, Euro-Toques“.

Честитке проф. Цонићу и студентима!