Сви студенти који су школске 2018/2019. године уписали прву годину основних студија и приликом уписа оставили валидне имејл адресе, на исте су добили параметре за логовање на систем за електронску пријаву испита.

Постоји могућност да имејл са параметрима за логовање не стигне директно у INBOX, већ да аутоматски оде у JUNK или SPAM фолдер (нежељна пошта). Уколико је порука отишла у нежељену пошту (JUNK или SPAM фолдер) обавезно је пребаците у INBOX или запишите параметре за логовање, јер ће након 30 дана порука бити аутоматски обрисана.

Кратка обука у вези електронске пријаве испита биће одржана у понедељак 11.03.2019. године у 9:45ч, сала А1.

Све потребне информације везане за електронску пријаву испита, као и писано упутство,  можете пронаћи овде.

НАПОМЕНА: УПЛАТА ШКОЛАРИНЕ СЕ НЕ ВРШИ НА ОСНОВУ УПЛАТНИЦЕ КОЈА ПОСТОЈИ НА ПОРТАЛУ ЗА ЕЛЕКТРОНСКУ ПРИЈАВУ ИСПИТА, ВЕЋ НА ЖИРО РАЧУН КОЈИ ЈЕ НАЗНАЧЕН У УГОВОРУ О ШКОЛАРИНИ. СТУДЕНТИ СУ У ОБАВЕЗИ ДА НАКОН УПЛАТЕ СВАКЕ РАТЕ ШКОЛАРИНЕ, УПЛАТНИЦУ ДОСТАВЕ СТУДЕНТСКОЈ СЛУЖБИ.