Помоћник председника наше Академије др Драган Стојановић је заједно са члановима Тима за међународну сарадњу др Драганом Илић и др Ђорђем Милтеновићем посетио Текстилно-технолошки факултет Свеучилишта у Загребу, где их је примила деканица овог факултета проф. др Аница Хурса Шајатовић са сарадницима. Повод за посету је била успешна реализација Еразмус КА103 пројекта мобилности у оквиру ког су три студента Академије и професорка др Сузана Ђорђевић боравили на овој институцији, који су такође присуствовали састанку. Домаћини су похвалили и високо оценили резултате које су студенти показали у току тромесечног боравка и изразили спремност да се сарадња настави и прошири.

Представници Академије имали су прилику да се упознају са факултететом и обиђу лабораторије где се реализује настава и истраживачки рад.