Пријава испита вршиће се у периоду од 08.04.2024. до 10.04.2024. године.

Цена пријаве испита за буџетске и самофинансирајуће студенте износи 1500 динара.

Цена испита након истека рока за пријаву износи 2500 динара и за самомофинансирајуће и за буџетске студенте.

Само студенти који су одслушали све три године студија могу у овом року да пријаве и полажу испите из летњег и зимског семестра. Сви остали студенти могу да пријаве и полажу испите само из зимског семестра.

Пријава испита врши се преко портала за електронску пријаву испита. Детаљна упутства за е-пријаву испита можете преузети овде.

Студенти ранијих генерација који немају е-индекс, испите пријављују на шалтеру студентске службе, а уплату врше НА НОВИ ТЕКУЋИ РАЧУН И ПОЗИВ НА БРОЈ.

Испитни рок траје од 12.04.2024. до 07.05.2024. године.

Распоред полагања испита можете погледати овде.

НАПОМЕНА: Студенти који су заборавили своју лозинку исту могу сами опоравити (видео туторијал за опоравак лозинке можете погледати овде).