У јануарском испитном року студенти могу пријавити и полагати све испите из предмета које су слушали у зимском семестру школске 2021/2022. године. Пријава ових испита је бесплатна. Пријава се врши искључиво преко е-индекса.

Такође, апсолвенти могу пријавити и полагати испите из летњег семестра које су пренели из претходне школске године. Пријава ових испита се плаћа. Пријава се врши искључиво преко е-индекса.

Цена пријаве испита за буџетске студенте износи 200 динара по испиту, а за самофинансирајуће 1000 динара по испиту.

СТУДЕНТИ САМИ ПРИЈАВЉУЈУ ИСПИТЕ НА КОЈЕ ЖЕЛЕ ДА ИЗАЂУ, НЕМА АУТОМАТСКЕ ПРИЈАВЕ ИСПИТА.

Детаљна упутства како извршити пријаву испита можете погледати овде.

Студенти ранијих генерација који немају е-индекс, испите пријављују на шалтеру студентске службе, а уплату врше НА НОВИ ТЕКУЋИ РАЧУН И ПОЗИВ НА БРОЈ.

Пријава испита вршиће се у периоду од 15.01. до 20.01.2022. године.

Испитни рок траје од 24.01. до 11.02.2022. године.

Распоред полагања испита можете погледати овде.

НАПОМЕНА: Студенти који су заборавили своју лозинку исту могу сами опоравити (видео туторијал за опоравак лозинке можете погледати овде).