У јануарском испитном року студенти могу пријавити и полагати све испите из предмета које су слушали у зимском семестру и пренете предмете из летњег семестра. Пријава се врши искључиво преко е-индекса.

Цена пријаве испита за буџетске студенте износи 300 динара по испиту, а за самофинансирајуће 1000 динара по испиту.

Пријава испита након истека редовног рока за пријаву за све студенте (буџет и самофинансирање) је 2500 динара по испиту.

СТУДЕНТИ САМИ ПРИЈАВЉУЈУ ИСПИТЕ НА КОЈЕ ЖЕЛЕ ДА ИЗАЂУ.

Детаљна упутства како извршити пријаву испита можете погледати овде.

Студенти ранијих генерација који немају е-индекс, испите пријављују на шалтеру студентске службе, а уплату врше НА НОВИ ТЕКУЋИ РАЧУН И ПОЗИВ НА БРОЈ.

Пријава испита вршиће се у периоду од 15.01. до 19.01.2024. године.

Испитни рок траје од 25.01. до 14.02.2024. године.

Распоред полагања испита можете погледати овде.

НАПОМЕНА: Студенти који су заборавили своју лозинку исту могу сами опоравити (видео туторијал за опоравак лозинке можете погледати овде).