У јунском испитном року студенти могу пријавити и полагати све испите из предмета које су први пут слушали у летњем семестру школске 2022/2023. године. Пријава ових испита је бесплатнаПријава се врши искључиво преко е-индекса.

У јунском испитном року студенти такође могу пријавити и све испите из зимског и из летњег семестра које су пренели из претходних година. Цена пријаве тих испита за буџетске студенте износи 300 динара по испиту, а за самофинансирајуће 1000 динара по испиту. Пријава се врши искључиво преко е-индекса.

СТУДЕНТИ САМИ ПРИЈАВЉУЈУ ИСПИТЕ НА КОЈЕ ЖЕЛЕ ДА ИЗАЂУ, НЕМА АУТОМАТСКЕ ПРИЈАВЕ ИСПИТА.

Детаљна упутства како извршити пријаву испита можете погледати овде.

Студенти ранијих генерација који немају е-индекс, испите пријављују на шалтеру студентске службе, а уплату врше НА НОВИ ТЕКУЋИ РАЧУН И ПОЗИВ НА БРОЈ.

Пријава испита вршиће се у периоду од 08.05. до 12.05.2023. године.

Испитни рок траје од 22.05. до 09.06.2023. године.

Распоред полагања испита можете погледати овде.

НАПОМЕНА: Студенти који су заборавили своју лозинку исту могу сами опоравити (видео туторијал за опоравак лозинке можете погледати овде).