Пријава испита вршиће се у периоду од 28.02. до 04.03.2022. године.

Цена пријаве испита за самофинансирајуће студенте износи 1000 динара.

Цена пријаве испита за буџетске студенте износи 200 динара.

Цена испита након истека рока за пријаву износи 1500 динара и за самомофинансирајуће и за буџетске студенте.

Само студенти који су одслушали све три године студија могу у овом року да пријаве и полажу испите из летњег и зимског семестра. Сви остали студенти могу да пријаве и полажу испите само из зимског семестра.

Пријава испита врши се преко портала за електронску пријаву испита. Детаљна упутства за е-пријаву испита можете преузети овде.

Студенти ранијих генерација који немају е-индекс, испите пријављују на шалтеру студентске службе, а уплату врше НА НОВИ ТЕКУЋИ РАЧУН И ПОЗИВ НА БРОЈ.

Испитни рок траје од 14.03.2022. до 01.04.2022. године.

Распоред полагања испита можете погледати овде.

НАПОМЕНА: Студенти који су заборавили своју лозинку исту могу сами опоравити (видео туторијал за опоравак лозинке можете погледати овде).