Настава за студенте мастер струковних студија почиње у понедељак, 13.12.2021. године.

У оквиру система за е-учење биће вам на располагању наставни материјали који ће бити постављани за сваку радну недељу у складу са распоредом наставе за зимски семестар школске 2021/2022. године.

Уколико имате било каквих питања у вези пређених наставних јединица, предметним наставницима се можете обратити путем електронске поште.

Распоред часова за зимски семестар школске 2021/2022. године мастер струковних студија можете погледати овде.

Систему за е-учење можете приступити овде.

Упутство за регистрацију на систем за е-учење и поступак пријаве на курс можете преузети овде.

Шифре за приступ предметима из ЗИМСКОГ СЕМЕСТРА на свим годинама студија и имејл адресе предметних наставника можете преузети овде.