У среду 27. септембра у 13 часова представници Научно-технолошког парка Ниш ће на Одсеку Висока пословна школа Лесковац – Академија Јужна Србија, у улици Владе Јовановића 8, представити програм „Raising Starts 4.0“, а у оквиру напора за унапређење капацитета регионалних иновационих стартап центара.

„Raising starts“ је акцелераторски програм којим се пружа прилика свим тимовима који су на почетку развоја да добију потребно усмерење у развоју и одскочну даску до тржишта.

Позивамо све заинтересоване ученике и студенте да 27. септембра у термину од 13-14 часова посете Одсек Висока пословна школа Лесковац и упознају се са Научно-технолошким парком Ниш, Стартап центром Лесковац и програмом „Raising Starts“.