У периоду од 28. јуна до 02. јула 2021.г., у оквиру Ерасмус пројекта гошће наше Академије биле су колегинице са УСАМВ Универзитета из Клужа (Румунија). Гошће су имале прилику да се упознају са организацијом и капацитетима наше установе, да посете Одсек за пословне студије у Лесковцу и Одсек за пољопривредно прехрамбене студије Прокупље, као и организације са којима Академија сарађује. У оквиру више састанака размењена су искуства и добре праксе са члановима Тима за међународну сарадњу Академије. Договорено је да сарадња која је започела у оквиру МХТСПС Темпус пројекта у коме је учествовала некадашња Висока пословна школа буде настављена и проширена у наредном периоду. Наши студенти и наставници ће имати прилику да у оквиру Ерасмус пројеката бораве на овој савременој високообразованој институцији и на тај начин стекну нова драгоцена искуства.