Други међународни сајам вина, хране и туризма „Винска визија Отворени Балкан“, под покровитељством влада Републике Србије, Северне Македоније и Албаније, успешно је завршен свечаном доделом награда Food Vision фестивала најбољим куварима, које је уручила министарка пољопривреде, шумарства и водопривреде у Влади РС Јелена Танасковић.

Студенти студијског програма Менаџмент технологије хране и гастрономије, Високе пословне школе наше Академије, Сара Аранђеловић, Јован Пејковић и Марко Лазаревић, освојили су прво место у избору за најбољи јуниор тим, док је треће место у избору за најбољег јуниор шефа припало студенту Марку Лазаревићу.

Честитамо драгим студенима на успеху и желимо пуно успеха у даљем школовању и каријери. Ви сте наш понос!