Висока пословна школа пуна медаља и пехара!

Висока пословна школа пуна медаља и пехара! Овог викенда наши студенти смера Менаџмент технологије хране и гастрономије постигли су велики успех на међународним такмичењима у Нишу и граду Брашову, у Румунији! Из Румуније су нам донели 17 златних, 6 сребрних и 2 бронзане медаље, као и пехар за најбољи јуниор тим. У Нишу су освојили…

Међународно такмичење у припремању јела од рибе

Наши студенти гастрономије на међународном такмичењу у припремању рибље чорбе, рибљег паприкаша и јела од рибе, у Нишу – свеукупни победници и освојене 10 златне, 4 сребрне и 2 бронзане медаље! Честитамо!

II међународна конференција „Туризам у функцији развоја Републике Србије“

Тим Високе пословне школе представио је своје научне радове на II међународној конференцији „Туризам у функцији развоја Републике Србије“, у организацији Факултета за хотелијерство и туризам у Врњачкој Бањи – Универзитета у Крагујевцу.